Μετά τον αγώνα του Ηρακλή με τον Αετό, στο Ιβανώφειο, η Αθηναϊκή ομάδα εξέδωσε ανακοίνωση όπου τόνιζε τα παράπονα της για τη διαιτησία, ενώ απάντησε με δήλωση του ο Γιώργος Κυρούδης: «θεωρώ ότι αναφορές και σχόλια για οποιοδήποτε αθλητή αντίπαλης ομάδας είναι έξω από κάθε αθλητικό πνεύμα. Ειδικότερα για τον Δέσπο που είναι στα γήπεδα πάνω από 20 χρόνια και το ήθος το βιώνουμε καθημερινά. Καλή συνέχεια και υγεία στους φίλους παίκτες και προπονητές του Αετού».
Μετά τον αγώνα του Ηρακλή με τον Αετό, στο Ιβανώφειο, η Αθηναϊκή ομάδα εξέδωσε ανακοίνωση όπου τόνιζε τα παράπονα της για τη διαιτησία, ενώ απάντησε με δήλωση του ο Γιώργος Κυρούδης: «θεωρώ ότι αναφορές και σχόλια για οποιοδήποτε αθλητή αντίπαλης ομάδας είναι έξω από κάθε αθλητικό πνεύμα. Ειδικότερα για τον Δέσπο που είναι στα γήπεδα πάνω από 20 χρόνια και το ήθος το βιώνουμε καθημερινά. Καλή συνέχεια και υγεία στους φίλους παίκτες και προπονητές του Αετού».