Παρά τα όσα κατά καιρούς μετέφερε ο Θόδωρος Παπαδόπουλος , αρκετά χρήματα μπήκαν στα ταμεία της ΠΑΕ, από φιλάθλους της ομάδας και όχι μόνο.
Η στρόφιγγα όμως έκλεισε και έτσι αναζητεί χρήματα για να μπορέσει να ρυθμίσει εκκρεμότητες της ΠΑΕ. Για αυτό τον λόγο βρέθηκε σήμερα στην Αθήνα προκειμένου να ζητήσει χρήματα από την Φουτμπόλ Λίγκ . Χρήματα για να μπορέσει να διατηρήσει τους διακανονισμούς με την εφορία και το ΙΚΑ . Αυτή την φορά όμως η απάντηση που πήρε ήταν αρνητική και επέστρεψε άπραγος στην Κατερίνη.
[wp_ad_camp_1]