Το πρόβλημα με τις κίτρινες κάρτες ήταν αναμενόμενο ότι θα το έβρισκαν μπροστά τους στον ΗΡΑΚΛΗ. Έτσι μετά την αναμέτρηση με την Κέρκυρα 3 ποδοσφαιριστές συμπλήρωσαν κάρτες. Ο Γκιγιέρμο Όγιος αποφάσισε πότε θα εκτίσουν την τιμωρία τους και ο Ταϊ θα απουσιάσει από την επόμενη αγωνιστική κόντρα στον Απόλλων 1926. Ο Τσιλιανίδης θα χάσει την αναμέτρηση με τον Αιγινιακό και ο Κοντέων τον αγώνα με την Ζάκυνθο
Να θυμίσουμε ότι ο Ζάχορα ήδη έχει δηλωθεί να απουσιάσει από τον αγωνα με την Καλαμαριά.
[wp_ad_camp_1]