Μία συγκλονιστική στιγμή έλαβε χώρα πριν από την αναμέτρηση του Ηρακλή με τη Νίκη Βόλου στο γήπεδο της Χαλάστρας. Πιο συγκεκριμένα, η διοίκηση του Γηραιού τίμησε τη μνήμη της γυναίκας του Παύλου Κυριακίδη που έφυγε πριν από λίγες μέρες από τη ζωή.
Ο ποδοσφαιριστής των Θεσσαλών δεν μπόρεσε να κρύψει τη συγκίνησή του, ενώ την ίδια στιγμή οι φίλαθλοι του Ημίθεου τραγουδούσαν ρυθμικά το όνομά του και ανέρτησαν πανό![](https://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2024/02/paulos-kiriakidis.jpg)
![](https://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2024/02/paulos-kiriakidis.jpg)