Οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή εξέδωσαν ανακοίνωση για την απώλεια του πατέρα του μασέρ της ομάδας Θόδωρου Γρηγοριάδη και την παρουσία των φιλάθλων στον αγώνα με τον Τύρναβο.
“Εμείς οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή θέλουμε να αφιερώσουμε τη νίκη της ομάδας μας επί του Τυρνάβου στο στάδιο Αλκαζάρ της Λάρισας,στον Θόδωρο Γρηγοριάδη για τις δύσκολες στιγμές που διέρχεται μετά την απώλεια του πατέρα του και να εκφράσουμε τη συμπαράσταση μας στην οικογένεια του.Ακόμη αισθανόμαστε την ανάγκη να ευχαριστήσουμε τους φιλάθλους μας για την παρουσία και την συμπαράσταση τους σε ένα ακόμη εκτός έδρας παιχνίδι”.