Ξαφνικά όλοι θυμήθηκαν τον Ηρακλή και ξεκλινησαν τα σενάρια για τον προπονητή της ομάδας.Ξεκίνημα με Γιωργο Παράσχο και στην συνέχεια με Μπαμπη Τεννέ.Απίστευτη βιασύνη χωρίς λόγο και αιτία και το κυριώτερο χωρίς ακόμα να έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο για την επόμενη μέρα του Ημίθεου.Πολύ περισσότερο την στιγμή που υπήρχε μέχρι πρότινος προπονητης ο Σούλης Παπαδόπουλος που πλέον παραιτήθηκε.Ας μην βιάζονται όλοι και ας κάνουν υπομονή γιατί η επόμενη μέρα θα ξεκαθαρίσει το επόμενο διάστημα και μέχρι τότε ουδείς γνωρίζει πως θα πορευτεί ο Ηρακλής στο θέμα του προπονητή και τα υπόλοιπα ζητήματα.