Ο κύβος ερρίφθη: Αύριο Παρασκευή, ο επιχειρηματίας Παναγιώτης Μονεμβασιώτης, που όλοι οι Ηρακληδείς παρακαλάνε να πάρει τον Ηρακλή για να τον “εκτοξεύσει”, συνοδευόμενος από τον γιο του, Έκτορα και τον πρόεδρο του ΓΣ Ηρακλή, Μάκη Κυριζίδη, θα βρίσκονται στο γραφείο του υπουργού αθλητισμού Γιάννη Βρούτση, οριστικά και αμετάκλητα, για θέματα του Ηρακλή!
Ο κ. Μονεμβασιώτης, φαίνεται ότι μπαίνει πολύ δυνατά στον Ηρακλή, πριν ακόμη… μπει! Η συνάντηση με τον υπουργό αθλητισμού θα έχει θέμα συζήτησης το Καυτανζόγλειο και την παραχώρησή του στον Ηρακλή, όπως επίσης και τους Χορτατζήδες και την προσπάθεια που θέλει να κάνει ο πετυχημένος Μικρασιάτης επιχειρηματίας για κατασκευή νέου γηπέδου του Ηρακλή, σε συνεργασία με τον Ερασιτέχνη Ηρακλή.
Όλα λοιπόν θα συζητηθούν στην αυριανή συνάντηση Μονεμβασιώτη-Βρούτση, παρουσία του Κυριζίδη και του Έκτορα Μονεμβασιώτη, γιου του επιχειρηματία!
ΠΗΓΗ SFINA.GR