Προχωρούν στην «Ημίθεος Συμμετοχών» και από σήμερα(5/3) αναλαμβάνουν δράση. Συγκεκριμένα χθες(4/3) συγκεντρώθηκαν εκ νέου και συζήτησαν για αρκετή ώρα. Μετά από όσα αναφέρθηκαν συγκροτήθηκε μια 7μελής επιτροπή η οποία θα αναλάβει να βοηθήσει την κατάσταση στην ΠΑΕ. Αυτή η επιτροπή αποτελείται από τους : Πετρίδης, Δόβελος,Ιωακειμίδης, Αρτοποιός, Υψηλάντης, Νίκου και Αϊδινίου.
[wp_ad_camp_1]
Παράλληλα θα συγκεντρωθεί ένα σημαντικό χρηματικό ποσό θα που θα καλύψει τις άμεσες ανάγκες της ομάδας. Σε αυτό το πλαίσιο θα κινηθεί η ομάδα για το επόμενο διάστημα με απωτερω στόχο την επιστροφή της ομάδας στην Σούπερ Λίγκ.