Ο Μιχάλης Μπουκουβάλας εισήχθη σήμερα στο Διαβαλκανικό καθώς ήταν απαραίτητο να βρίσκεται υπό ιατρική παρακολούθηση μετά το χτύπημα που δέχθηκε στον χθεσινό αγώνα και το αιμάτωμα που αυτό δημιούργησε.
Ο ποδοσφαιριστής του Ηρακλή θα κάνει μαγνητική τομογραφία αύριο το πρωί προκειμένου να αξιολογηθεί η κατάσταση του, μετά από την αγωγή την οποία ακολουθεί από σήμερα, υπό την επίβλεψη του γιατρού της ομάδας κ. Μανόλη Παπακώστα.
[wp_ad_camp_1]