Στην Θεσσαλονίκη βρίσκεται από χθες ο Ηλίας Τσιλιγκίρης και μέσα στο επόμενο 24ωρο θα ξεκαθαρίσει οριστικά αν θα φορέσει την κυανόλευκη φανέλα. Ο 27χρονος επιθετικός έχει συμφωνήσει σε όλα με τον Ηρακλή, αλλά απομένει να συμφωνήσει και στην προκαταβολή που θα πρέπει να πάρει για να κλείσει και τυπικά το θέμα. Έτσι το θέμα θα πρέπει να το ξεκαθαρίσει ο Σπύρος Παπαθανασάκης και αυτό θα γίνει κατά την διάρκεια της ημέρας. [wp_ad_camp_1]