Η ανακοίνωση του ΣΦΗ Ασβεστοχωρίου για την κοπή της βασιλόπιτας
Την Τετάρτη 26/01 και ώρα 18.00 καλούμε όλη την οικογένεια του ΗΡΑΚΛΗ μας στο “μπλέ χωριό” για την ετήσια κοπή πίτας του συνδέσμου μας. Θα υπάρχουν καλεσμένοι μας αθλητές του συλλόγου, μεγάλες μορφές του παρελθόντος,ψηστηρι, άφθονη μπύρα και κρασί και γενικά…θα καεί το χωριό!!!
Σας περιμένουμε όλους Μακεδονομάχων 50 στο κέντρο του Ασβεστοχωριου. Είσαστε όλοι καλεσμένοι.
ΧΙΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ
Σ’.Φ.ΗΡΑΚΛΗ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 1964