Η ανάρτηση της ΑΘ-10 για τους αγωνες σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο
«Ένα ακόμα Σαββατοκύριακο φωτιά για τον ΛΑΟ του Ηρακλή. Το Σάββατο από νωρίς στον σύνδεσμο στο Ιβανώφειο και στις 17.00 μπαίνουμε στον ΝΑΟ για ακόμα ένα πάρτυ. Την Κυριακή μεταφερόμαστε από νωρίς στον σύνδεσμο της Βαλμάδας, ζεσταινόμαστε με πολύ αλκοόλ και μετακομίζουμε στο γήπεδο της Χαλάστρας για να ωθήσουμε την ομάδα σε ακόμα μια νίκη.
ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΑΜΕ»