Μπορεί να υπάρχουν δυο νέα πρόσωπα στην ομάδα του Ηρακλή(Παπαρέγκας και Σπρίντζιος), αλλά τα προβλήματα δεν λείπουν απο τους κυανόλευκους:
Αναλυτικά η ενημέρωση της ΚΑΕ αναφέρει:
Η προετοιμασία της Ομάδας μας για τον αυριανό (16/12, 17:00, EOK YouTube Channel) αγώνα με τον ισχυρό Αμύντα ολοκληρώθηκε με προπόνηση στο ιδιόκτητο γυμναστήριο του Συλλόγου μας «Γ.Ιβάνωφ».
Στη διάθεση του Προπονητή Θ.Γιαπλέ όλα τα νέα μεταγραφικά αποκτήματα (Παπαρέγκας, Κώττας, Σπρίντζιος) για την σπουδαία αναμέτρηση, όχι όμως και οι τραυματίες Μαστρογιαννοπουλος, Μαλέσεβιτς που συνεχίζουν τη θεραπεία τους. Αμφίβολη η συμμετοχή και του Ταχυρίδη που έχει έναν τραυματισμό στο πόδι από πρόσφατη προπόνηση.
– Εισιτήρια για τον αγώνα (από 5 ευρώ για τη Θύρα 6-7) καθώς και ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ με μειωμένη τιμή (από 40 ευρώ) θα διατίθενται από τις 13:00 αύριο στο γήπεδο μας. Πληροφορίες στο 6937216750 και με μήνυμα στα social μας.