Μπάσκετ

Πρεμιέρα με Ασπίδα Ξάνθης

Κόντρα στην Ασπίδα Ξάνθης στην Θεσσαλονίκη στις 13 Οκτωβρίου ξεκινά το φετινό ταξίδι του Ηρακλή στην Α2 κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 13/10/19

ΜΕΝΤ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική – 03/11/19

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΕΝΤ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική – 10/11/19

ΜΕΝΤ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΕΝΤ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

9η Αγωνιστική – 15/12/19

ΜΕΝΤ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΕΝΤ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11η Αγωνιστική – 05/01/20

ΜΕΝΤ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΜΕΝΤ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

ΜΕΝΤ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΜΕΝΤ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

ΜΕΝΤ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΕΝΤ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

17η Αγωνιστική – 16/02/20

ΜΕΝΤ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

18η Αγωνιστική – 23/02/20

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΕΝΤ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

19η Αγωνιστική – 08/03/20

ΜΕΝΤ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

20η Αγωνιστική – 15/03/20

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΕΝΤ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΜΕΝΤ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ – ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ – ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΜΕΝΤ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ – ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ – ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗ

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Most Popular

To Top