Όπως ορίστηκε από την ΚΕΔ διαιτητής του αγώνα της Κυριακής (15.00, Καυτανζόγλειο) ανάμεσα στον Ηρακλή και τον Τύρναβο θα είναι ο Γεώργιος Κυριαζίδης από το σύνδεσμο Έβρου.
Βοηθοί είναι οι Βασιλόπουλος Σπυρίδων (Έβρου) και Χούσκογλου Αϊχαν (Θράκης) ενώ τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Απόστολος Σημαιάκης από το σύνδεσμο Χαλκιδικής.
[wp_ad_camp_1]
Ο Κυριαζίδης είχε σφυρίξει την περσινη αναμέτρηση Ηρακλής- Θρασυβουλος 2-1 , με τους κυανόλευκους να έχουν παράπονα για τρεις περιπτωσεις πέναλτι που δεν είχαν καταλογιστει.