Την έναρξη συνεργασίας του με τον Ηρακλή γνωστοποίησε με ανάρτηση στα social media ο Βαγγέλης Αγγελής, που φέτος ήταν τεχνικός διευθυντής στην Καβάλα και αναλαμβάνει το πόστο του τιμ μάνατζερ.
Αναλυτικά η δημοσίευση του έμπειρου παράγοντα:
“Μεγάλη τιμη για εμένα η έναρξη συνεργασίας μου στον ΗΡΑΚΛΗ από την θέση του team μάνατζερ θέλω να ευχαριστήσω τον μεγαλομέτοχο Στρατο Ευγενιου που μου έδωσε αυτήν την ευκαιρία να έρθω σε αυτην την μεγάλη ομαδα θα δώσω και την ψυχη μου για να πετύχουμε όλοι μαζί τους στόχους μας διοίκηση προπονητές ποδοσφαιριστές και ο κόσμος μας μια γροθιά !!”.