Στον ημιτελικό με τον Ερμή Σχηματαρίου οι φίλαθλοι του Ηρακλή έδωσαν δυναμικό παρών, παρά το γεγονός ότι ήταν εργάσιμη μέρα και 500 χιλιόμετρα μακριά. Στον αυριανό τελικό η προσελευσή τους αναμένεται να είναι ακόμα μεγαλύτερη και ετοιμάζεται μια καυτή κερκίδα προκειμένου να στηρίξουν την ομάδα να πετύχει τον στόχο τους.Με κάθε μέσο οι φίλαθλοι του Ημίθεου αναμένεται να βρεθούν στο γήπεδο των Λιοσίων θέλοντας να συνδράμουν στην επιστροφη του Ηρακλή στην Α1