![iraklis gynaikes 2 2013-14](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2014/03/iraklis-gynaikes-2-2013-14.jpg)
«4:14 πριν τη λήξη του 3ου δεκαλέπτου, μετά από απόφαση των διαιτητών φίλαθλοι της γηπεδούχου ομάδας, άρχισαν να βρίζουν χυδαία και να απειλούν τους δύο διαιτητές. Όταν ο πρώτος διαιτητής κατευθύνθηκε προς το τραπέζι της γραμματείας, οι συγκεκριμένοι φίλαθλοι κινήθηκαν απειλητικά και άρχισαν να κτυπούν το προστατευτικό κουβούκλιο της γραμματείας».
Όπως μάθαμε στη συνέχεια ο αγώνας διακόπηκε για μισή ώρα και ήρθε η αστυνομία για να συνεχιστεί ενώ κρατήθηκε και το δελτίο της Παπαβασιλείου.[wp_ad_camp_1]
Δεκάλεπτα: 12-11, 27-21, 38-45, 47-60
Διαιτητές: Γκέκας-Κουκουλεκίδης Β.
ΗΡΑΚΛΗΣ(Κυρκούσης): Γεροστεργίου Χ. 7(1), Τζαμαρία 4(1), Παπαβασιλείου 10, Οικονόμου 2, Ρουμελιώτη, Γεροστεργίου Μ. 2, Τσουμπερλή 2, Γκλεζάκη 8, Λογδανίδου 4, Αθανασιάδου 8(1).
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ ΡΟΔΑΝΘΗ (Λίτσου): Στάνη 6, Μπαλλά, Ντάμπη, Κυζιροπούλου 6, Λάλου 14, Αγαθαγγελίδου 13(1), Ζαμπουρίδου 7, Καϊμακτσή 14, Δραγκόλα .