![Παρών και ο Τσιλιγκίρης](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2015/01/tsiligkiris1.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ηρακλή για την αναμετρηση με την Λάρισα. Ο Νίκος Παπαδόπουλος ανακοίνωσε την αποστολκή στην οποία συμπεριλαμβάνεται και ο Ηλίας Τσιλικρίρης. Αναλυτικά οι παίκτες που ταξιδεψαν στην Λάρισα.
Μετά το τέλος της σημερινής προπόνησης ο προπονητής του Ηρακλή κ. Νίκος Παπαδόπουλος ανακοίνωσε την αποστολή της ομάδας για την αναμέτρηση του Αλκαζάρ. Συγκεκριμένα στην αποστολή μετέχουν οι εξής: Χούαντερσον, Παπαθανασίου, Ζιαμπάρης, Μπουκουβάλας, Σαραμαντάς, Βαλεριάνος, Στάμου, Μπαρτολίνι, Πουρτουλίδης, Ιντζόγλου, Ρομάνο, Κυριακίδης, Λουκίνας, Περόνε, Πασάς, Σιατραβάνης, Τσιλιανίδης, Αγγελούδης, Κάσσος, Τσιλιγκίρης. [wp_ad_camp_1]