Ανακοίνωση εξέδωσε η διοίκηση του Γ.Σ. “Ερμής” για να ενημερώσει τους φίλους της ομάδας σχετικά με τα εισιτήρια του “Final 4” της “Elite League Ερρίκος Ντυνάν” 2023-2024 που θα διεξαχθεί το τριήμερο, 17-19/5, στο κλειστό γυμναστήριο του Ολυμπιακού Κέντρου των Ανω Λιοσίων και στο οποίο θα λάβει μέρος η ομάδα για πρώτη φορά στην ιστορία του σωματείου του Σχηματαρίου!
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
Την Παρασκευή (17/5, 17:00), ο Ερμής Σχηματαρίου γράφει ακόμη μία… χρυσή σελίδα στην ιστορία του, καθώς αγωνίζεται στο Final Four της Elite League Ερρίκος Ντυνάν με αντίπαλο τον Ηρακλή στο Ο.Κ. Άνω Λιοσίων!
Η ομάδα μας, για πρώτη φορά στην ιστορία της, θα αγωνιστεί στο Final Four της Elite League Ερρίκος Ντυνάν, ούσα ανάμεσα σε ιστορικές ομάδες της κατηγορίας.
Η παρουσία του κόσμου του Ερμή Σχηματαρίου κρίνεται απαραίτητη, με στόχο άπαντες να δώσουμε το παρών στην πιο ιστορική στιγμή του συλλόγου μας.
Ο έκτος παίκτης του Ερμή μας, είναι ο κόσμος του, είναι οι υποστηρικτές του, που έδιναν το παρών στα εντός έδρας παιχνίδια και έβαλαν το δικό τους… λιθαράκι σε αυτή την ιστορική χρονιά.