Η πιθανή παρουσία του Σπύρου Παπαθανασάκη στην ΕΕΑ την επόμενη Δευτέρα (22/12) αναμένεται να σταθεί αιτία ώστε να αλλάξει η ώρα διεξαγωγής της γενικής συνέλευσης της ΠΑΕ. Όπως είναι γνωστό εδώ και αρκετό καιρό είχε οριστεί να πραγματοποιηθεί η γενική συνέλευση στις 22 του μηνός στις 12 το μεσημέρι. Τώρα πιθανότατα θα πρέπει να αλλάξει η ώρα και να πραγματοποιηθεί το απόγευμα της ίδιας μέρας, ώστε να μπορέσει να παραστεί ο Παπαθανασάκης στην ΕΕΑ. [wp_ad_camp_1]