Ο MVP της αναμέτρησης του Ηρακλή με τον Ερμή Σχηματαρίου μετά την αποψινή νίκη σχολίασε:
Είμαι χαρούμενος και περήφανος για την ομάδα μου που γυρίσαμε το παιχνίδι στην 4η περίοδο δεν με ενδιαφερει η προσωπική μου εμφάνιση μείναμε μαζί και καταφέραμε να νικήσουμε και αυτό είναι που μας ενδιαφέρει. Προσαρμόστηκα και περνάω πολύ ωραία στην Ελλάδα. Τώρα μας απομένει ένα τελευταίο παιχνίδι για να πάρουμε την άνοδο μαζί με την βοήθεια του κόσμου.