Μετά το τσουνάμι των παραιτήσεων στην ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ , έρχεται η επόμενη μέρα όπου θα πρέπει να βρεθεί μια λύση το συντομότερο δυνατό. Γιατί η ομάδα θα πρέπει να πορευτεί με τον καλύτερο δυνατό τρόπο στα πλει οφ. Αυτή την στιγμή υπάρχουν δυο μέτωπα που ίσως να σηματοδοτήσουν εξελίξεις. Από την μια μεριά υπάρχει η κίνηση «Αναγέννηση» που εξακολουθεί να έχει ενδιαφέρον να αποκτήσει την ΠΑΕ.
Από την άλλη μεριά υπάρχει , σύμφωνα με την ΠΑΕ, η προοπτική της ανάμειξης των ιρανών. Ίσως κάτω από προϋποθέσεις να δημιουργηθεί και ένα τρίτο μέτωπο που θα κληθεί να τραβήξει κουπί μέχρι το τέλος της σεζόν.
Ο κόσμος συνεχίζει να έχει αγωνία και περιμένει να βρεθεί μια λύση. Γιατί στον αγωνιστικό τομέα δείχνει ότι μπορεί να τα παλέψει ακόμα και με αυτές τις συνθήκες που υπάρχουν. Λύση όμως πρέπει να βρεθεί άμεσα.
[wp_ad_camp_1]