Σε μια ωραία εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε στο εμπορικό κέντρο Μακεδονία νεαροί φίλαθλοι του Ηρακλή, είχαν την ευκαιρία να παίξουν ποδόσφαιρο με τους ποδοσφαιριστές των «κυανόλευκων». Συγκεκριμένα το παρών έδωσαν οι : Λουκίνας, Σιατραβάνης, Πουρτουλίδης, Παπαθανασίου, καθώς και ποδοσφαιριστές από την Β΄ ομάδα : Τσότρας και Τάσος Στεφανίδης. Για αρκετή ώρα οι νεαροί είχαν την δυνατότητα να παίξουν με τα ινδάλματα τους και να μάθουν τα μυστικά της μπάλας. [wp_ad_camp_1]
httpv://www.youtube.com/watch?v=nyzSv2qFlAs&feature=youtu.be
httpv://www.youtube.com/watch?v=3rVB_JTg3zQ&feature=youtu.be