Την έναρξη συνεργασίας της με την εταιρεία του Παναγιώτη Μονεμβασιώτη που θα αποτελεί κεντρικό χορηγό ανακοίνωσε η ΠΑΕ Ηρακλής.Στον επερχόμενο αγώνα με τον Μακεδονικό (18/12, 14.00) θα αναγράφεται στο μπροστινό μέρος της φανέλας η εταιρεία ”ΒΕΝΕΤΗΣ” και στο πίσω μέρος της φανέλας θα είναι τυπωμένο το λογότυπο “VENETIGO”, μέλος του Ομίλου Εταιρειών ”ΒΕΝΕΤΗΣ”.
Η ανακοίνωση:
«Η ΠΑΕ Π.Ο.Τ ΗΡΑΚΛΗΣ ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με την εταιρεία “ΒΕΝΕΤΗΣ”, η οποία θα αποτελέσει τον μεγάλο και κεντρικό χορηγό του ποδοσφαιρικού μας τμήματος.
Στον επερχόμενο εντός έδρας αγώνα με αντίπαλο τον Μακεδονικό, το λογότυπο του μεγάλου μας χορηγού θα αναγράφεται τόσο στο μπροστινό, όσο και στο πίσω μέρος της φανέλας των παικτών της ομάδας μας.
Ο μεγαλομέτοχος της ΠΑΕ, Στράτος Ευγενίου, σύσσωμο το Δ.Σ, το ποδοσφαιρικό και προπονητικό τιμ, όπως και όλοι οι εργαζόμενοι της ΠΑΕ, εκφράζουν τις ευχαριστίες τους στην εταιρεία “ΒΕΝΕΤΗΣ”, που σε τόσο δύσκολους οικονομικά καιρούς, θα στηρίξει έμπρακτα τη μεγάλη προσπάθεια του ΗΡΑΚΛΗ μας για την επίτευξη των στόχων που έχουν τεθεί».