Στο νοσοκομείο Κατερίνης έμεινε κλινήρης το βράδυ ο Θόδωρος Παπαδόπουλος και σήμερα το πρωί πήρε εξιτήριο . Εκτός από το χτύπημα που δέχτηκε στο κεφάλι έσπασε και ένα πλευρό του. Οι γιατροί ήθελαν να παραμείνει και σήμερα αλλά υπέγραψε με δική του ευθύνη και αποχώρησε.
[wp_ad_camp_1]
Στο νοσοκομείο Κατερίνης έμεινε κλινήρης το βράδυ ο Θόδωρος Παπαδόπουλος και σήμερα το πρωί πήρε εξιτήριο . Εκτός από το χτύπημα που δέχτηκε στο κεφάλι έσπασε και ένα πλευρό του. Οι γιατροί ήθελαν να παραμείνει και σήμερα αλλά υπέγραψε με δική του ευθύνη και αποχώρησε