Με νέα ανακοίνωσή της η “Αυτόνομη Θύρα 10” ενημέρωσε τον κόσμο του Ηρακλή, μέσω του επίσημου σάιτ της (www.iraklis-g10.gr), ότι ήρθε σε συμφωνία με τα πλοία “Αγ. Ελένη” και “Αγ. Ειρήνη” και έριξε τις τιμές, προκειμένου το ταξίδι να γίνει όσο το δυνατόν πιο οικονομικό για το κόσμο του Ηρακλή.
[wp_ad_camp_1]
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
“Μετά από συμφωνία της Αυτόνομης Θύρας 10 με τα πλοία Αγ. Ελένη και Αγ. Ειρήνη ρίξαμε τις τιμές για όλους όσους θέλουν να βρεθούν δίπλα στην ομάδα μας στην Κέρκυρα.
Κυριακή και Δευτέρα από Ηγουμενίτσα για Κέρκυρα
8:30 / 12:15 / 15:00 / 19:30 / 21:30
Δευτέρα από Κέρκυρα για Ηγουμενίτσα
23:45
Με αυτά τα δρομολόγια οι τιμές είναι:20 ευρώ / Αυτοκίνητο και 5 ευρώ / Άτομο. Οι τιμές περιλαμβάνουν και την επιστροφή!!
ΌΛΟΙ ΕΚΕΙ!!”