[wp_ad_camp_1]
Ακρως απογοητευτικη ήταν η τελευταία προπόνηση της ομάδας, πριν οι παίκτες αναχωρήσουν για τις Χριστουγεννιατικες διακοπές τους. Κανενας δεν βρέθηκε για να τους ευχηθεί, να τους χαιρετίσει και να τους πεί δυο λόγια.
Το χειρότερο ειναι ότι έφυγαν με άδεις τσέπες και περιμένουν πλέον στις 28 του μηνός να πάρουν χρηματα απο αυτά ου τους οφείλονται.
Η κατάσταση είναι ακόμα πιο τραγική στους υπαλλήλους της ΠΑΕ, το προποντικο τιμ και όσους βρισκονται στην ΠΑΕ, καθως δεν πήραν καν το δωρο Χριστουγέννων .
Αυτά δεν έχουν συμβει ποτέ στον Ηρακλη, σε όσο δυσκολη θέση και αν βρισκονταν η ομάδα. Με αυτά τα δεδομένα η κατασταση δείχνει να έχει ξεπεράσει τα όρια και ουδείς γνωρίζει που θα καταλήξει.