Μια μικρή γιορτή πραγματοποιήθηκε για την γυναικεία ομάδα βόλει του Ηρακλή που αυτή την στιγμή βρίσκεται πρώτη και αήττητη στην κορυφή της βαθμολογίας.Εκπρόσωποι της ομάδας δεξιώθηκαν τις αθλήτριες σε μια ευχάριστη και οικογενειακή ατμόσφαιρα.
Μάλιστα υπήρχε και μια εορταστική τούρτα(για τα γενέθλια του Συλλόγου) με την απεικόνιση ολόκληρη της ομάδας.
Το παρών έδωσε και ο Ντίνος Γωγάκος που ευχαρίστησε τις αθλήτριες της ομάδας για την μέχρι τώρα προσπάθεια τους και μετέφερε την στήριξη του.
Ο Βαγγέλης Μπερμπέρογλου απευθυνόμενος στις αθλήτριες του Ηρακλή είπε χαρακτηριστικά: «Πρώτα από όλα να έχουμε μια καλή συνέχεια της σεζόν και μακάρι να πετύχουμε τον στόχο μας.Μεχρι τώρα τα έχετε καταφέρει περίφημα και μπορείτε να συνεχίσετε ανάλογα. Θα είμαστε στο πλευρό σας για να σας βοηθήσουμε με κάθε τρόπο».
-Η τούρτα ήταν μια προσφορά του πιστού φιλάθλου Παναγιώτη Φιδάνη όπου όλα τα μέλη της ομάδας τον ευχαριστούν θερμά