Έχει σπάσει το τηλεφωνικό κέντρο του ΟΤΕ απο τα τηλέφωνηματα των φιλαθλων του Ηρακλη, αλλα και μέσω της ιστοσελίδας του συνδρομητικου καναλιού και με τα ηλεκτρονικα μηνυματα που στελνουν. Οι συνεχείς ορισμοί των αγωνων του Ηρακλή Δευτερα και Παρασκευή έχει προκαλέσει την δυσφορία τους.
[wp_ad_camp_1]
Για να επικοινωνήσετε με τον ΟΤΕ TV και να εκφρασεται τα παραπονά σας μπορείτε να το κάντε πατώτντας ΕΔΩ