![iraklis_basket](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2013/10/iraklis_basket3-300x199.jpg)
Με τον Αλέξη Μήτσιαλο να έχει τράβηγμα και να μην προπονείται συνεχίζει την προετοιμασία του για αναμέτρηση με το Ψυχικό ο Ηρακλής. Ο Στέφανος Πέρκος περιμένει από τους παίκτες του μια καλή εμφάνιση και αν έρθει η νίκη θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να κλείσει το 2013.
Ο Ηρακλής μετράει 4 νίκες εντός και 4 ήττες εκτός, οπότε θα προσπαθήσει να σπάσει τη ρουτίνα. Εξάλλου, φιλικό με τους Ικάρους Σερρών κλείστηκε για τις 21/12, αφού θα υπάρχει διακοπή λόγω γιορτών.[wp_ad_camp_1]
![iraklis_basket](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2013/10/iraklis_basket3-300x199.jpg)
Με τον Αλέξη Μήτσιαλο να έχει τράβηγμα και να μην προπονείται συνεχίζει την προετοιμασία του για αναμέτρηση με το Ψυχικό ο Ηρακλής. Ο Στέφανος Πέρκος περιμένει από τους παίκτες του μια καλή εμφάνιση και αν έρθει η νίκη θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να κλείσει το 2013.
Ο Ηρακλής μετράει 4 νίκες εντός και 4 ήττες εκτός, οπότε θα προσπαθήσει να σπάσει τη ρουτίνα. Εξάλλου, φιλικό με τους Ικάρους Σερρών κλείστηκε για τις 21/12, αφού θα υπάρχει διακοπή λόγω γιορτών.[wp_ad_camp_1]
![iraklis_basket](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2013/10/iraklis_basket3-300x199.jpg)
Με τον Αλέξη Μήτσιαλο να έχει τράβηγμα και να μην προπονείται συνεχίζει την προετοιμασία του για αναμέτρηση με το Ψυχικό ο Ηρακλής. Ο Στέφανος Πέρκος περιμένει από τους παίκτες του μια καλή εμφάνιση και αν έρθει η νίκη θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να κλείσει το 2013.
Ο Ηρακλής μετράει 4 νίκες εντός και 4 ήττες εκτός, οπότε θα προσπαθήσει να σπάσει τη ρουτίνα. Εξάλλου, φιλικό με τους Ικάρους Σερρών κλείστηκε για τις 21/12, αφού θα υπάρχει διακοπή λόγω γιορτών.[wp_ad_camp_1]
![iraklis_basket](http://www.iraklis1908.gr/wp-content/uploads/2013/10/iraklis_basket3-300x199.jpg)
Με τον Αλέξη Μήτσιαλο να έχει τράβηγμα και να μην προπονείται συνεχίζει την προετοιμασία του για αναμέτρηση με το Ψυχικό ο Ηρακλής. Ο Στέφανος Πέρκος περιμένει από τους παίκτες του μια καλή εμφάνιση και αν έρθει η νίκη θα είναι ο καλύτερος τρόπος για να κλείσει το 2013.
Ο Ηρακλής μετράει 4 νίκες εντός και 4 ήττες εκτός, οπότε θα προσπαθήσει να σπάσει τη ρουτίνα. Εξάλλου, φιλικό με τους Ικάρους Σερρών κλείστηκε για τις 21/12, αφού θα υπάρχει διακοπή λόγω γιορτών.[wp_ad_camp_1]