Αποφασισμένοι για το καλύτερο είναι οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή για την αυριανή αναμέτρηση στην Κέρκυρα. Στο ξενοδοχείο της αποστολής βρέθηκαν σήμερα το πρωι αρκετοί φιλαθλοι που θέλησαν να πάρουν κάποια αυτόγραφα και να φωτογραφηθούν μαζί τουθς, ενω τους παρότρυναν για την νίκη. Ο Ταϊ μαζί με τον Σκόρτσα (φωτο) ήταν απο τους πιο δημοφιλείς και περιμένουν τον αγώνα με την Κέρκυρα που θα κρίνει πολλά για τους κυανόλευκους.
[wp_ad_camp_1]