Κοντά σε συμφωνία με εταιρία συμπληρωμάτων διατροφής βρίσκεται η ΠΑΕ Ηρακλής. Ο Σπύρος Παπαθανασάκης κατά την παρουσία του στην Αθήνα συναντήθηκε με εκπροσώπους της εταιρίας και φαίνεται να υπάρχει προσυμφωνία. Ουσιαστικά θα αποτελέσει χορηγό της ομάδας την στιγμή που δεν υπάρχουν και πολλά έσοδα στην ΠΑΕ.
Στόχος αποτελεί να βρεθούν και άλλες εταιρίες ώστε να δυναμώσουν ακόμα περισσότερο τους «κυανόλευκους» στην προσπάθεια που κάνουν. Με την επιστροφή του προέδρου στην Θεσσαλονίκη αναμένεται να δρομολογηθούν και άλλες παρόμοιες κινήσεις , κάτι που είναι απαραίτητο για την ομάδα. [wp_ad_camp_1]