Σάββατο αντί Κυριακή διεξάγεται η Β΄ Εθνική λόγω της 28ης Οκτωβρίου και όλα τα βλέμματα για την 3η αγωνιστική είναι στραμμένα στην Μίκρα β ‘.
Και αυτό γιατί εκεί υποδέχεται το Ανατόλια τον Ηρακλή σε ένα ντέρμπι κορυφής.Δοκιμασία και για τον Αία στο Μαρούσι, ενώ ΜΕΝΤ και Πιερικός/Αρχέλαος θέλουν με κάθε τρόπο την νίκη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και η βαθμολογία:
Β.Παρασκευοπούλου 17.00 Μεταμόρφωση Β-Αιγάλεω Θωμόπουλος-Παπαδόπουλος Θ (Τσιργουλας)
Μίκρα 2 17.00 Ανατόλια-Ηρακλής Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Παραλικίδης)
Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Αίας Ευόσμου Επιτροπάκης-Κοντίλης (Φαλούκας)
ΜΕΝΤ 14.00 ΜΕΝΤ-Ιωνικός ΝΦ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Παπαδόπουλος Ν)
Κατερίνη ΣΣ 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μαχητές Δόξα Π. Πιτσίλκας Μ-Φακίτσας (Σαμάλης)
Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΣΑ Στρατωνίου Παγώνης-Παπανικολάου (Μούστος)
Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Ηρακλής 4, Αίας Ευόσμου 4, Μαρούσι 3, Ιωνικός Ιωνίας 3, Ανατόλια 3, Φίλιππος Βέροιας 3, Ιωνικός Ν.Φ. 3, Αιγάλεω 3, Μαχητές Δόξας Πεύκων 3, Πιερικός Αρχέλαος 2, Στρατώνι 2*, ΜΕΝΤ 2, Μεταμόρφωση Βόλου 1*.
*Έχουν κάνει το ρεπό τους.
Σάββατο αντί Κυριακή διεξάγεται η Β΄ Εθνική λόγω της 28ης Οκτωβρίου και όλα τα βλέμματα για την 3η αγωνιστική είναι στραμμένα στην Μίκρα β ‘.
Και αυτό γιατί εκεί υποδέχεται το Ανατόλια τον Ηρακλή σε ένα ντέρμπι κορυφής.Δοκιμασία και για τον Αία στο Μαρούσι, ενώ ΜΕΝΤ και Πιερικός/Αρχέλαος θέλουν με κάθε τρόπο την νίκη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και η βαθμολογία:
Β.Παρασκευοπούλου 17.00 Μεταμόρφωση Β-Αιγάλεω Θωμόπουλος-Παπαδόπουλος Θ (Τσιργουλας)
Μίκρα 2 17.00 Ανατόλια-Ηρακλής Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Παραλικίδης)
Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Αίας Ευόσμου Επιτροπάκης-Κοντίλης (Φαλούκας)
ΜΕΝΤ 14.00 ΜΕΝΤ-Ιωνικός ΝΦ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Παπαδόπουλος Ν)
Κατερίνη ΣΣ 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μαχητές Δόξα Π. Πιτσίλκας Μ-Φακίτσας (Σαμάλης)
Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΣΑ Στρατωνίου Παγώνης-Παπανικολάου (Μούστος)
Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Ηρακλής 4, Αίας Ευόσμου 4, Μαρούσι 3, Ιωνικός Ιωνίας 3, Ανατόλια 3, Φίλιππος Βέροιας 3, Ιωνικός Ν.Φ. 3, Αιγάλεω 3, Μαχητές Δόξας Πεύκων 3, Πιερικός Αρχέλαος 2, Στρατώνι 2*, ΜΕΝΤ 2, Μεταμόρφωση Βόλου 1*.
*Έχουν κάνει το ρεπό τους.
Σάββατο αντί Κυριακή διεξάγεται η Β΄ Εθνική λόγω της 28ης Οκτωβρίου και όλα τα βλέμματα για την 3η αγωνιστική είναι στραμμένα στην Μίκρα β ‘.
Και αυτό γιατί εκεί υποδέχεται το Ανατόλια τον Ηρακλή σε ένα ντέρμπι κορυφής.Δοκιμασία και για τον Αία στο Μαρούσι, ενώ ΜΕΝΤ και Πιερικός/Αρχέλαος θέλουν με κάθε τρόπο την νίκη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και η βαθμολογία:
Β.Παρασκευοπούλου 17.00 Μεταμόρφωση Β-Αιγάλεω Θωμόπουλος-Παπαδόπουλος Θ (Τσιργουλας)
Μίκρα 2 17.00 Ανατόλια-Ηρακλής Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Παραλικίδης)
Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Αίας Ευόσμου Επιτροπάκης-Κοντίλης (Φαλούκας)
ΜΕΝΤ 14.00 ΜΕΝΤ-Ιωνικός ΝΦ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Παπαδόπουλος Ν)
Κατερίνη ΣΣ 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μαχητές Δόξα Π. Πιτσίλκας Μ-Φακίτσας (Σαμάλης)
Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΣΑ Στρατωνίου Παγώνης-Παπανικολάου (Μούστος)
Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Ηρακλής 4, Αίας Ευόσμου 4, Μαρούσι 3, Ιωνικός Ιωνίας 3, Ανατόλια 3, Φίλιππος Βέροιας 3, Ιωνικός Ν.Φ. 3, Αιγάλεω 3, Μαχητές Δόξας Πεύκων 3, Πιερικός Αρχέλαος 2, Στρατώνι 2*, ΜΕΝΤ 2, Μεταμόρφωση Βόλου 1*.
*Έχουν κάνει το ρεπό τους.
Σάββατο αντί Κυριακή διεξάγεται η Β΄ Εθνική λόγω της 28ης Οκτωβρίου και όλα τα βλέμματα για την 3η αγωνιστική είναι στραμμένα στην Μίκρα β ‘.
Και αυτό γιατί εκεί υποδέχεται το Ανατόλια τον Ηρακλή σε ένα ντέρμπι κορυφής.Δοκιμασία και για τον Αία στο Μαρούσι, ενώ ΜΕΝΤ και Πιερικός/Αρχέλαος θέλουν με κάθε τρόπο την νίκη.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και η βαθμολογία:
Β.Παρασκευοπούλου 17.00 Μεταμόρφωση Β-Αιγάλεω Θωμόπουλος-Παπαδόπουλος Θ (Τσιργουλας)
Μίκρα 2 17.00 Ανατόλια-Ηρακλής Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Παραλικίδης)
Αγ. Θωμά 15.00 Μαρούσι-Αίας Ευόσμου Επιτροπάκης-Κοντίλης (Φαλούκας)
ΜΕΝΤ 14.00 ΜΕΝΤ-Ιωνικός ΝΦ Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ (Παπαδόπουλος Ν)
Κατερίνη ΣΣ 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Μαχητές Δόξα Π. Πιτσίλκας Μ-Φακίτσας (Σαμάλης)
Διαβατών 17.00 Ιωνικός Ιωνίας-ΣΑ Στρατωνίου Παγώνης-Παπανικολάου (Μούστος)
Η βαθμολογία (σε 2 αγώνες): Ηρακλής 4, Αίας Ευόσμου 4, Μαρούσι 3, Ιωνικός Ιωνίας 3, Ανατόλια 3, Φίλιππος Βέροιας 3, Ιωνικός Ν.Φ. 3, Αιγάλεω 3, Μαχητές Δόξας Πεύκων 3, Πιερικός Αρχέλαος 2, Στρατώνι 2*, ΜΕΝΤ 2, Μεταμόρφωση Βόλου 1*.
*Έχουν κάνει το ρεπό τους.