Ποδόσφαιρο Ηρακλής

LIVE ΗΡΑΚΛΗΣ- Nίκη Βόλου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ο Ηρακλής αποχαιρετά για φέτος το Καυταντζόγλειο, καθώς ολοκληρώνονται οι υποχρεώσεις του , αντιμετωπίζοντας την Νίκη Βόλου. Δείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης από το iraklis1908.gr

90+  Αποβολή με κόκκινη κάρτα για Οικονόμου

90 ‘ Γκολ για την Νίκη Βόλου

70′ ΓΚΟΛ Ωραία ενέργεια απο τον Κωνσταντινίδη  που νίκησε και τον Βούρα και εκανε το 2-0

67′ Μετά από κόρνερ ο Μκρτσιάν έπιασε τη κεφαλιά όμως η μπάλα έφυγε άουτ.

64′: Ο  Κωνσταντινίδης μπήκε στην μεγάλη περιοχή αλλά έκανε ένα κακό σουτ ‘

58′ Κόρνερ του Νατσιόπουλου,o Τροίρης επιχειρεί ένα σουτ και η μπάλα καταλήγει άουτ.

55΄ Χωρίς κάποια καλή στιγμή για τις δυο ομάδες στο πρωτο δεκάλεπτο του β΄μέρους

44′ Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Νατσούρας περνάει εκτός αγώνα, στη θέση του ο Παληγέωργος.

42:  Ο Νατσιόπουλος  πήρε τη πάσα από τον Χιονίδη,  αλλα δεν καταφερε να σκοράρει

{youtube} pnqVVlERT-Q {/youtube}

36′  Εκτέλεση φάουλ  απο τον  Παυλίδη με τον Παπατζίκο  να κάνει κεφαλιά αλλά πάνω στην γραμμη μλόκαρε ο Παπατολίκας.

33′  ΓΚΟΛ  Ο Κωστάκης ανέλαβε να το εκτελέσε και  απέκρουσε την μπάλα ο Βούρας , αλλά με δευτερη προσπάθεια ο ίδιος παίκτης έκανε το 1-0

Πέναλτι για τον Ηρακλή

20′  Ο Ηρακλής έχει μια κυκλοφορία της μπάλας στον χώρο του κέντρου αλλά δε μπορούν να απειλήσουν την εστία της Νίκης Βόλου.

28′: Ευκαιρία για τη Νίκη Βόλου με τον Λουκίνα και πάλι, ο οποίος έπιασε δυνατό σουτ μέσα από την περιοχή όμως ο Παπατολίκας έδιωξε τη μπάλα.

-13′  Ο Λούκινας βρέθηκε τετ ατ τετ με τον Παπατολίκα αλλά έστειλε την μπάλα άουτ