Ποδόσφαιρο Ηρακλής

LIVE Ηρακλής- Καλλιθέα 0-0 (Τελικό) (video)

Ισόπαλος με σκορ 0-0 αναδείχθηκε ο Ηρακλής με αντίπαλο την Καλλιθεα . Δείτε την εξέλιξη της αναμέτρησης απο το iraklis1908.gr

Τέλος αγώνα

90’+3 Απίστευτη ευκαιρία μπροστά σε κενή εστία για τον Ηρακλή

90′ 4 λεπτά θα ειναι οι καθυστερήσεις

86′ Δοκάρι ο Σουλίδης

86′ Φάουλ πάνω στην γραμμή για τον Ηρακλή

86′ Αλλαγή για την Καλλιθέα ο Ματσούκας στην θέση του Ατματσίδη

82′ Δοκάρι η Καλλιθέα!

80′ Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για την Καλλιθεα. Σε κενή εστία πρόλαβε ο Τσερκέζος και έδιωξε σε κόρνερ

77′ Σώζει τον Ηρακλή για ακόμη μία φορά ο Χουάντερσον

75′ Αλλαγή για τον Ηρακλή στην θέση του Κριβόκαπιτς μπαίνει ο Σιατραβάνης

72′ Κίτρινη στον Χριστοφιλέα για καθυστέρηση

70′ Δοκάρι για τον Ηρακλή. Την κεφαλιά πήρε ο Ζουλιέν

69′ Σούτ απο τον Βιλάερο ο Χουάντερσον μπλοκάρει την μπάλα

65′ Τεράστια επέμβαση απο τον Χουάντερσον. Κρατάει το μηδέν

65′ Αλλαγή για τον Ηρακλή μπαίνει ο Κιβρακίδης στην θέση του Χιονίδη

58′ Απίστευτη χαμένη ευκαιρία για τον Ηρακλή. Μέσα απο την μικρή περιοχή ο Στεφανίδης πήρε την προβολή αλλά τον σταμάτησε ο Μιχελής

53′ Κόρνερ για τον Ηρακλή

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

Με μία αλλαγή στο δεύτερο ημίχρονο ο Ηρακλής στην θέση του Σαββίδη ο Βαγγελόπουλος

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

45′ Δύο λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις

44′ Αλλαγή για την Καλλιθέα μπαίνει ο Χριστοφιλέας και βγαίνει ο Μουσταφίδης

44′ Στο χορτάρι ο Μιχέλης. Διακοπή για τις πρώτες βοήθειες

43′ Καλό σουτ απο τον Χιονίδη.Η μπάλα καταλήγει λίγο άουτ

41′ Ο Ντακόλ βγήκε τετ-α-τετ με τον Χουάντερσον ωστόσο ο ποδοσφαιριστής της Καλλιθέας ήταν σε θέση οφ-σάιντ

38′ Παραλίγο . Ο Στεφανίδης πήρε την προβολή μέσα στην μικρή περιοχή αλλά ο Μιχέλης μπλόκαρε

36′ Φάουλ για τον Ηρακλή έξω απο την μεγάλη περιοχή .Η μπάλα πάνω στο τείχος

31′ Έχει τον έλεγχο του αγώνα ο Ηρακλής

25′ Κόρνερ για τον Ηρακλή .Με διπλή προσπάθεια ο Μιχέλης βγαίνει και πιάνει την μπάλα

20′ Μικρή διακοπή για τις πρώτες βοήθειες στον Τσερκεζο

18 Φάουλ έξω απο την μεγάλη περιοχή για τον Ηρακλή

17′ Σούτ απο τον Ισαάκ η μπάλα κόρνερ για τον Ηρακλή

13′ Λίγο έλειψε να σκοράρει ο Ηρακλής ο Στεφανίδης δεν πρόλαβε την μπάλα τελευταία στιγμή

12′ Φάουλ για την Καλλιθέα στον χώρο του κέντρου η μπάλα καταλήγει άουτ

3′ Φάουλ υπέρ του Ηρακλή στον χώρο του κέντρου

2′ Απίστευτη επέμβαση απο τον Χουάντερσον κρατάει το μηδέν

Eναρξη αγώνα

Ηρακλής: Χουάντερσον, Νατσούρας, Σουλίδης, Σαββίδης, Κριβόκαπιτς,Ντε Σόουζα, Τσερκέζος, Στεφανίδης, Ισάακ, Γεωργίου, Χιονίδης

Στον πάγκο: Βοσνιάδης , Τροίρης, Νατσιόπουλος, Σιατραβάνης, Κιβρακίδης,  Παληγεώργος, Βαγγελόπουλος

Καλλιθέα: Μιχέλης, Μουσταφίδης, Αρβανίτης, Χοσέ, Αμπλάε , Βιλάερο , Σταύρου, Κατσικογιάννης, Ατματσίδης, Μαρουκάκης , Ντακόλ

Στον πάγκο: Κατσούλης, Χριστοφιλέας, Φραγκής, Κολοφώτης, Θεολόγου, Χαροντάκης, Ματσούκας

18:20 Τώρα μπαίνουν και οι παίκτες της Kαλλιθέας

18:19 Αυτή την στιγμή μπαίνουν στο γήπεδο οι ποδοσφαιριστές του Ηρακλή για προθέρμανση

18:12 Ακολουθούν και οι δύο τερματοφύλακες της Καλλιθέας Μιχέλης και Κατσούλης

18:09 Τώρα κάνουν την εμφάνιση τους οι τερματοφύλακες του Ηρακλή Χουάντερσον και Βοσνιάδης