Ποδόσφαιρο Ηρακλής

LIVE ΗΡΑΚΛΗΣ- ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 6-0 ΤΕΛΙΚΟ Video

Ο Ηρακλής αντιμετωπίζει τον Aετό Σκύδρας με μοναδικό στόχο την νίκη και το iraklis1908.gr  σας μεταφερει την εξέλιξη της αναμέτρησης

85′  ο 16χρονος Μωυσίδης σκοράρε κάνοντας το 6-0

82′  Ωραία συρτή σέντρα απο τον Τροϊρη πέρασε όμως ανεκμετάλευτη

79′ Ο Γεωργλιου βρέθηκε  μόνος του μέσα στην μικρή περιοχή και με κοντινό σουτ έκανε το 5-0

64′ Νεα καλή στιγμή με τον Τσιλιανίδη και πάλι ο Ραβούσης αντέδρασε θετικά

61′  Σέντρα απο τον Νατσιόπουλο κεφαλιά απο τον Κωνσταντινίδη  και 4-0 με χατ τρικ

51΄ Ο Τσιλιανίδης έκανε κεφαλιά απο πολύ καλή θέση , αλλά ο Ραβούσης έκανε εκπληκτική απόκρουση

50′  O Τροϊρης παραλίγο να γίνει σκόρερ αλλα΄δεν νίκησε το Ραβούση και παρέμεινε το 3-0

Χωρίς αλλαγές ξεκίνησε ο Ηρακλής

ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

{youtube} fEPqvg9moFw {/youtube}

45′  Ο Τροϊρης έκανε σέντρα πάλι απο την δεξιά πλευρα και πάλι ο Κωνσταντινίδης πέτυχε το 3-0

37′ Ο Κωσνταντινίδης αυτη την φορά νίκησε τον ραβούση και έκανε το 2-0

Καλύτερος ο Ηρακλής στο πρωτο μισάωρο της αναμέτρησης, με την Σκύδρα όμως να προσπαθεί να απειλήσει  με αντεπιθέσεις

{youtube} eND1rY4mp6U {/youtube}

25΄ ΓΚΟΛ Απευθείας εκτέλεση φάουλ απο τον Γεωργίου και 1-0

24′  Κίτρινη κάρτα σε Σαπανίδη

23′  Παράλληλη σέντρα του Γεωργίου στον Τσιλιανίδη που απο καλή θέση δεν καταφερε να σκοράρει

18΄ Εκτέλεση φάουλ απο τα δεξιά, ο Τσιλιανίδης έπιασε την κεφαλιά, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ

16΄ Επικίνδυνη αντεπίθεση της Σκύδρας

15΄Πάλι απο τα δεξιά ο Παληογέωργος έκανε συρτη σεντρα αλλα΄δεν πρόλαβε ο Τσιλιανίδης

14΄ Καλή προσπάθεια απο τα δεξιά, αλλά το σουτ του Παληογέωργου δεν ανησύχησε τον αντίπαλο τερματοφύλακα

12′  ο Κωσνταντινιδης  βρέθηκε τετ ατ τετ με τον Ραβούση αλλά δνε μπόρεσε να τον νικήσει