Football league

FOOTBALL LEAGUE ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ- ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ- ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρακολουθήστε την εξέλιξη των αναμετρήσεων της 23ης αγωνιστικής της FootballLeaueαπό το iraklis1908.gr

Η Λάρισα απέδρασε απο την Επανομή με γκολ στο 87′  του Σκόνδρα, ενω η Δόξα Δράμας πήρε πολύτιμη νίκη απο τον πρωτοπόρο Εργοτέλη.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα

 ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ                           1-0 (Πουλάκος 85′)

ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ                            1-0 (56′ Παρασκευαϊδης)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ-ΛΑΡΙΣΑ             0-1 (87′ Σκόνδρας)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ-ΦΩΚΙΚΟΣ        0-0

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ                                1-0 (57′ Γιατζιτζόγλου)

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ                               0-0

ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ          0-0

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ- ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ    17.00   ΟΤΕ TV

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ               18.00   OTETV

 Ρεπό Ηρακλής Ψαχνών

Ηρακλής- Παναχαϊκή   27/2

                                                             Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1     Εργοτέλης            21     41
2     Ηρακλής Ψαχνών   21     39
3     Απόλλων Σμύρνης  21     37
4     Πανσερραϊκός        22     37
5     Λάρισα                 22     36
6     Νίκη Βόλου            21     34
7     Καλλονή                22     34
8     Ολυμπιακός Βόλου  21     32
9     Ηρακλής             21     32
10     Καβάλα                22     32
11     Παναιτωλικός        22     31
12     Δόξα Δράμας        22     31
13     Εθνικός Γαζώρου   22     28
14     Πιερικός               22     28
15     Αν.αννιτσών           22     25
16     Καλλιθέα                22     24
17     Φωκικός                22     21
18     Παναχαϊκή             21     19
19     Θρασύβουλος        22     17
20     Αν. Επανομής        22     12
21     Βύζας Μεγάρων     21     11

 

                                                        ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

Κυριακή 24/2
15.00: Πανσερραϊκός – Δόξα Δράμας
15.00: Καλλιθέα – Αναγέννηση Επανομής
15.00: ΑΕΛ – Αναγέννηση Γιαννιτσών
15.00: Νίκη Βόλου – Πιερικός
15.00: Θρασύβουλος – Ηρακλής
15.00: Βύζας Μεγάρων – Παναιτωλικός
15.00: Παναχαϊκή – Καλλονή
18.00: Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου (ΟΤΕ ΤV)
Δευτέρα 25/2
15.00: Εργοτέλης – Ηρακλής Ψαχνών
18.00: Καβάλα – Εθνικός Γαζώρου (OTE TV)
* Ο Απόλλων Σμύρνης, δεν αγωνίζεται (έχει ρεπό).

 

To Top