Ποδόσφαιρο Ηρακλής

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ της Football League 2

Γκέλες για Τύρναβο και Τσαριτσάνη , ισοπαλία στο βόλο μεταξυ της Νίκης και του Τηλυκράτη, ήταν τα σημαντικότερα αποτελέσματα της Football League 2

 Ο Ηρακλής έχει την δυνατότητα να μειωσει εκ νέου αν κερδίσει τον Αετό Σκύδρας στο Καυταντζόγλειο. Αναλυτικά τα αποτελέσματα.

 

Εθνικός Γαζώρου – Βατανιακός                                         3-1
Απόλλων Καλαμαριάς – Δόξα Κρανούλας                         4-0
Οδυσσέας Αν. Σερρών – Οικονόμος Τσαριτσάνης            0-0
Νίκη Βόλου – Τηλυκράτης                                                1-1
Τύρναβος – Μ. Αλέξανδρος Σερρών                                0-0
ΑΕΠ Ηρακλής – Αετός Σκύδρας                                       (23/4)                   

 

1 ΕΘΝ.ΓΑΖΩΡΟΥ 37

 2 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30

3 ΑΠ.ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-1926 30

 4 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 28

5 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΑΟ 2005 28

6 ΟΙΚ.ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ 26

7 ΗΡΑΚΛΗΣ 22

8 ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ 19

9 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ 19

10 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 15

11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΕΡΡΩΝ 12

12 ΑΕΤΟΣ ΣΚΥΔΡΑΣ -7

Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ 1926 ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ- ΠΑΕΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ -ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΕΩΣ

 ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ -. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

 ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ -ΤΥΡΝΑΒΟΣ 2005

ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ

 ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ -ΣΚΥΔΡΑΣ Ο ΑΕΤΟΣ

 

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ («Π. Μαγουλάς»)                1-1

Νίκη Βόλου: Ψωμιάδης, Στουρνάρας, Λαμπρόπουλος, Μκριτσιάν, Δεληζήσης, Ριζογιάννης, Πεχλιβανόπουλος, Λαζαρίδης, Παυλίδης, Διαμαντίδης, Πουλάκος.

 

Τηλυκράτης: Σταυράκης, Χριστοδούλου, Καταγής, Πουταχίδης, Ρούσσης, Καραγιαννίδης, Παπανίκου, Νάκος, Κατσίκης, Θανέλας, Συμελίδης.


 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ανδρονικίδης (Πειραιά)

ΒΟΗΘΟΙ: Ζησιμόπουλος, Σταμάτης (Πειραιά)

 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ – ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ (Δημ. Σερρών)    3-1

(4′ Άγγος φάουλ, 10′ Πεχλιβανίδης σουτ)

κόκκινη Σακελλαρίδης (Βατανιακός 1′ )

 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΙ: Αναστασίου, Γεωργίου (Λάρισας)

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ («ΜΓΣ Απόλλων Κ.»)  4-0

(25′ πεν Λεπτοκαρύδης)

Απόλλων Καλαμαριάς: Καρατζιοβαλής, Χακάς, Λιόνης, Βέντζιος, Καραντασιάδης, Καραπατσακίδης, Μπιτέλης, Χατζί, Χαλιμπάκης, Παντελιάδης, Λεπτοκαρύδης.

Δόξα Κρανούλας: Καραθανάσης, Κοτσίνας, Τασιούλας, Τακτάνης, Βαρτζιώτης, Ρόβας, Χατζηλιάδης, Παππάς, Παπαβασιλείου, Γήτας, Γαϊδαρτζής.

 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)

ΒΟΗΘΟΙ: Ρεντόπουλος, Καρακώστας (Λάρισας)

 

ΟΔΥΣΣΕΑΣ – ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ (Δημ. Αν. Σερρών)        0-0

 ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μολιχιτούδης (Μακεδονίας)

ΒΟΗΘΟΙ: Νικολαΐδης, Κούλα Χουσεΐν (Μακεδονίας)

 

ΤΥΡΝΑΒΟΣ – ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Δημ. Τυρνάβου)     0-0

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Ρούσσος-Μπεκερτζής (Πρέβεζας)

ΒΟΗΘΟΙ: Διαμάντης (Ηπείρου), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας)

To Top