Χωρίς κατηγορία

FOOTBALL LEAGUE 1η Αγωνιστική

Το πρωταθλημα της Φούτμπολ Λίγκ συνεχίζεται σημερα με πέντε αναμετρήσεις  και το Iraklis1908.gr σας μεταφέρει την εξέλιξη των αγώνων.

 

Πιερικός- Παναχαϊκή                     0-0
Παναιτωλικος- Καλλονή                0-1
Ηρακλής- Γαζωρο                         3-3
Πανσερραϊκός- Λάρισα                  1-0

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα   2-0  (4΄ Μπακαγιόκο, Γκοτοβός κόκκινη,)

Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου 1-3 (18′ Πλίγκος,45′  Σέγκος,52′  Μήτσης,87′ Ουελιγκτον)

Αναγέννηση Επανομής – Φωκικός  1-3 (5΄ Σκαρίμπας,34′  Ογκουνσότο, 48′  Κωτσόπουλος, 75’Ταμπάκης)

Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βύζας Μεγάρων 2-1 (29′ Φελίπε, 35΄ Σπαθάρας,75′ Ντιαλό)

Δόξα Δράμας – Καλλιθέα  1-2 (6′  Κάπελ, 12′ Φαρινόλα,35΄ Ντα Κολ)

Απόλλων Σμύρνης – Θρασύβουλος     1-0 (57′ )

 

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

FOOTBALL LEAGUE: ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2012-2013
ΟΜΑΔΕΣ ΑΓΩΝΕΣ Ν-Ι-Η ΤΕΡΜΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1. Νίκη Βόλου 1 1-0-0 3-1 3
2. Φωκικός 1 1-0-0 3-1 3
3. Αναγέννηση Γιαννιτσών 1 1-0-0 2-1 3
4. Καλλιθέα 1 1-0-0 2-1 3
5. Ολυμπιακός Βόλου 1 1-0-0 2-0 3
6. Απόλλων Σμύρνης 1 1-0-0 1-0 3
7. Καλλονή 1 1-0-0 1-0 3
8. Πανσερραϊκός 1 1-0-0 1-0 3
9. Εθνικός Γαζώρου 1 0-1-0 3-3 1
10. Ηρακλής 1 0-1-0 3-3 1
11. Παναχαϊκή 1 0-1-0 0-0 1
12. Πιερικός 1 0-1-0 0-0 1
13. Αναγέννηση Επανομής 1 0-0-1 1-3 0
14. Βύζας Μεγάρων 1 0-0-1 1-2 0
15. Δόξα Δράμας 1 0-0-1 1-2 0
16. Ηρακλής Ψαχνών 1 0-0-1 1-3 0
17. Λάρισα 1 0-0-1 0-1 0
18. Θρασύβουλος 1 0-0-1 0-1 0
19. Καβάλα 1 0-0-1 0-2 0
20. Παναιτωλικός 1 0-0-1 0-1 0
21. Εργοτέλης 0 0-0-0 0-0 0

 

Απόλλων Σμύρνης – Θρασύβουλος

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ: Κοτταράς, Κωνσταντίνου, Χιντζίδης, Ιασωνίδης, Δεληζήσης, Τσεμπερίδης, Καμαρά, Κατσίκης, Διαμάντης, Διαμαντίδης, Καραμαλίκης.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ: Σταυριανός, Τζιωρτζόπουλος, Σύρος, Μπακάλης, Μπέκα, Σταυροθανασόπουλος, Ανδρίκος, Προβατίδης, Ζαπαλάου, Αγκόλι, Κεϊτά.

                               

Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου: Γκίτκος, Καρράς, Κατσιαρός, Γκότοβος, Πινδώνης, Γόγολος, Μπολάτι, Ντεβάλις, Γιενγκά, Ανιέτε, Μπακαγιόκο.

Καβάλα: Αποστολίδης, Γελαδάρης, Τριποτσέρης, Παγώνης, Μαραγκός, Ντιέ, Ενσαλίβα, Χλωρός, Ντος Σάντος, Μοκακέ, Ποσίνκοβιτς.

               

Ηρακλής Ψαχνών – Νίκη Βόλου

Ηρακλής Ψαχνών: Σικαλιάς, Ζουλιώτης, Κονέ, Μπακομήτρος, Τάουερ, Βανγκέλι, Ρούτσης, Σέγκος, Χαϊκάλης, Ποκόνγκ, Ντελέκος.

Νίκη Βόλου: Καρακούτσης, Ψιάνος, Μήτσης, Καρατζάς, Βέρτζος, Ριζογιάννης, Κυριάκος, Σκούφαλης, Τάντιτς, Πουρτουλίδης, Φλίγκος.

               

Αναγέννηση Επανομής – Φωκικός

Αναγέννηση Επανομής: Ταταρίδης, Τσερκέζος, Νταντάμης, Τέλλος, Φωτιάς, Παπατζίκος, Κουλίδης, Ναστόσκι, Μπαλασάς, Ογκουνσότο, Ταχμαζίδης.

Φωκικός: Γεωργίου, Λίτσος, Κωστόπουλος, Θωμόπουλος, Εσονό, Τετέ, Ευσταθίου, Μπουλούλης, Σκαρίμπας, Ταμπάκης, Θέος.

                ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ

Αναγέννηση Γιαννιτσών (Νίκος Παναγιωτίδης): Λαμπάκης, Σκέμπι, Καρπαθάκης, Καρακασόγλου, Φάμπιο, Σπαθάρας, Γ. Ιορδανίδης, Σερέτης, Ντε Φελίπε, Νταντίδης, Μπουτζίκος.

Βύζας Μεγάρων (Παναγιώτης Τζαναβάρας): Παναγόπουλος, Ρεκλείτης, Θ. Βλάχος, Αρναρέλης, Κρητικός, Μανδύλης, Ταμπάκης, Ζούμας, Κοκώλης, Γρομητσάρης, Παν. Βλάχος.

To Top