Διάφορα αθλήματα

Αποτελέσματα διασυλλογικής ημερίδας κολύμβησης

Άκρως ικανοποιητικά για τον Ηρακλή ήταν τα αποτελέσματα της διασυλλογικής ημερίδας κολύμβησης που πραγματοποιήθηκε στο Εθνικό κολυμβητήριο.

Οι προπονητές του τμήματος είδαν τους αθλητές του συλλόγου να κατακτούν ξανά υψηλές θέσεις στα αγωνίσματά τους, παρά τα προβλήματα που αντιμετώπιζαν με τις προπονήσεις λόγω των κλειστών κολυμβητηρίων στην Θεσσαλονίκη.

Η ημερίδα του Εθνικού αποτέλεσε μιας πρώτης τάξης ευκαιρία για τους αθλητές να «ξεμουδιάσουν» και να δοκιμάσουν τους εαυτούς τους πριν τα Αλεξάνδρεια που θα πραγματοποιηθούν τον Δεκέμβριο

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων:

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)

3 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 04:12.55
19 135381 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 04:59.69

200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
9 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:33.13
11 139344 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:43.41

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
3 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 01:18.16
14 139354 ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:30.50

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
3 121450 ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:30.63
23 139345 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:39.23
26 135610 ΦΙΔΑΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 00:41.88

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
5 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 01:01.13
11 125217 ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 01:03.64
16 139446 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:04.60

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
2 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:54.70
12 128981 ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:58.89
44 139346 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:12.47
48 139570 ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:13.43
51 139345 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:14.20
54 143938 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:16.22
63 139445 ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:21.23

100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
1 121450 ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:00.30
3 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:02.75
5 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:03.90

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
1 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:28.16
4 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:30.32
11 139343 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:36.86
12 135381 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 00:38.11

800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
4 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 10:17.25

400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
12 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 05:00.06
19 139354 ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 05:20.24

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
4 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:27.61
13 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:30.24

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
4 121450 ΜΙΧΑΝΤΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:07.45
13 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:11.36
30 139345 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:28.64
31 139570 ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:29.03
35 135610 ΦΙΔΑΝΗΣ-ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:32.84
39 143938 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:36.91

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
1 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 01:57.96
12 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:06.67
30 135381 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:22.35
32 139344 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:25.61

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
6 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 00:28.17
7 139446 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 00:29.05
43 143368 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 00:34.79

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
4 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:27.28
6 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 02:30.01
8 139349 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:45.26

100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
1 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 01:10.60
4 125217 ΠΑΝΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ-ΝΑΤΑΛΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 01:13.23

200m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
5 135201 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 02:35.33
10 139343 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 02:45.61

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
24 139446 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΩ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:17.00
37 143368 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 01:24.06

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
4 128925 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:02.90
8 131675 ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:06.11
15 139344 ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:15.91
17 135201 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:19.17

200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
20 139570 ΜΠΟΖΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 03:08.50

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
6 123826 ΓΚΟΤΣΗ ΑΘΗΝΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 00:36.70
9 122406 ΣΑΚΟΛΕΒΑ ΘΑΛΕΙΑ 1995 ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΑΝ 00:39.07

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
5 117629 ΓΙΟΥΒΑΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:25.40
8 128973 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:25.97
11 128981 ΣΙΩΠΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΦΙΛΩΤΑΣ 1996 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 00:27.10
38 139346 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:32.04
48 143938 ΜΑΝΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:33.55
57 139445 ΛΙΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 00:37.13

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
2 110203 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1991 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΥΝ. 02:12.22

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
2 114400 ΣΑΧΠΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1992 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 04:46.64

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
12 139354 ΚΑΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 02:53.22

100m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  (25)
2 118130 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ 1993 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΔΡ 00:59.66
4 133540 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1997 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΙΔ 01:04.91
13 139349 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:13.46
16 135201 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 1998 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Α 01:15.37
18 139343 ΤΖΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΠ-Β 01:17.60

50m ΥΠΤΙΟ – ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  (25)
19 143368 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1999 ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΚ-Β 00:39.39

To Top